Home » Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Bu yazı TelefonZilSesleri sitesinin “Gizlilik Politikası” olup, sitemizi giriş yapıp kullanmaya başladığınız andan itibaren kabul etmiş olursunuz.

Sitemizde yer alan içerikleri okurken kayıt edilen kullanıcı verileriniz (çerezler – ip adresi, mac adresi, yaklaşık konum vb.) şifreli bir dosyada saklı tutulup, 256 bit şifreleme metodu ile sizden sunucumuza gelene kadar da araya giren kişi/kişilerce deşifre edilemez.

Herhangi bir adli davada savcılık tarafından istenmediği sürece verileriniz hiç kimse ile paylaşılmaz.

Bir kaç dosya sistemi içinde tutulan bu veriler sitenin kullanımda olduğu süre buyunca sunucularda saklanır ve gerekli görüldüğü durumlarda sunucuda yer açmak için belli periyotlarla temizleme yapılabilir.

Sitede kullandığımız WordPress, Google Adsense, Newspaper teması ve 10 eklentinin (Anti-spam, Avatar Privacy, Contact Form 7, Easy WP SMTP, mb.miniAudioPlayer, Optimus, Yoast SEO, WP Fastest Cache Premium ve tagDiv tema eklentileri (tagDiv Cloud Library, tagDiv Composer) toplayabileceği veriler ve yazılım açıklarından kaynaklı bilgi sızıntılarında sitemiz sorumlu değildir.

Gizlilik politikasında yapılan değişiklikler ziyaretçilerimize duyurulacak ve ana sayfada bir günlük gösterimi yapılacaktır.ır.